Alapítványunk 1998-ban 3 kategóriában (színes, fekete-fehér és archív) vasúti hidak témájában fotópályázatot írt ki.
A fotópályázatra 17 fotós küldte meg pályaművét, volt aki több kategóriában és több felvétellel is pályázott. A beérkezett gazdag anyag alapján a Kuratórium „Kisvasúti hidak” díjazást állapított meg. A fotópályázat anyagát színes kiadványban jelentettük meg, és tablókra dolgoztattuk fel. Az utóbbi több vasúti-hidász szakmai rendezvényen is bemutatjuk.
Az 1999. Évben meghirdetett diplomaterv pályázatra beérkezett pályaművek elbírálása, amelynek eredménye a következő volt:
Feczkó Róbert I. díj,
„Egyvágányú ágyazatátvezetéses acélhíd” diplomaterve,
Vörös Balázs II. díj,
„A Magyar-szlovén vasútvonal Balla-hegy térségi alagutas megoldásának mérnökgeológiai, geotechnikai vizsgálata” diplomaterve,
Balázs Béla III. díj,
„Rácsos szerkezetű vasúti hidak fáradásvizsgálata” diplomaterve.
A „Korszerű vasúttechnika” c. szakkönyv kiadásának költségeihez jelentős összeggel járunk hozzá, a Kuratórium tagjai közül Vörös József és Rege Béla szerzőként is részt vett a könyv megírásában. A fiatal hidász szakemberek támogatásaként Orbán Zoltán hidász szakaszmérnök külföldi konferencián való részvételt támogattuk. Évente rendszeresen támogatjuk a „Vasbetonépítés” szakmai folyóirat kiadását.
2000. május 23-25. között Szombathelyen rendeztük meg a IV. Vasúti Hidász találkozót.
győzelem A konferencia 233. regisztrált résztvevője volt, akik közül 110 fo a MÁV Rt. illetve a MÁV Kft.-k munkatársa. A szakmai találkozó fővédnöke Kazatsay Zoltán államtitkár úr volt. A konferencia célja a korszerű hídépítési módszerek és híddiagnosztikai bemutatása volt a magyar vasúti pályahálózat megújulásának tükrében.
Az előadásokat a tudományos élet, tervezők, kivitelezők, üzemeltetők és hatóságok képviselői tartották. Az előadások anyagát a Sínek Világa 2000. különszámaként a résztvevők előre megkapták. Alapítványunk kiadványaként a résztvevők kézhez kapták a Pammer László: Fejezetek az északnyugat-magyarországi vasúti hídépítés történetéből a MÁV Szombathelyi Üzletigazgatóság területén 1846-1946. c. szakkönyvét. Szakmai program keretében a részvevők megtekintették Közép-Európa leghosszabb vasúti hídját, amely 1400 m hosszú, részben ívben fekszik és Nagyrákosnál a Zala völgyét hidalja át. Az Alapítvány Tervezői Nívódíját az MSC Kft. a Gaja patak híd tervezéséért ítélte meg. E híd kivitelezéséért a MÁV Hídépítő Kft. Kivitelezői Nívódíjat.
A IV. Vasúti Hidász találkozó résztvevői az Alapítvány részére a következő ajánlásokat tették:
A Vasúti Hidak Alapítvány célkitűzései jól szolgálják a szakma fejlődését, a szakemberek ismereteinek gyarapítását, szakmai és emberi kapcsolataink fejlődését. Az Alapítvány a jövőben legyen következetesen munkálkodjon a célkitűzéseinek megvalósítása a szakma, tevékenységére az eddigi műfajoknál szélesebb köru tájékoztatással hívja fel a résztvevőket (pályázatok meghirdetése, támogatásairól szóló tájékoztatások, stb.)
Az elmúlt években elsősorban visszaesett a vasúti hidakkal kapcsolatos tapasztalatok publikálása, ezért javasoljuk, hogy továbbra is az eredményeket, a tervezési, karbantartási, műszaki ellenőrzési és egyéb területen az azt művelők szakembereinek eléréséhez, tapasztalataihoz, a szakirodalomban - tartalmazza az elektronikus eszközöket is - publikálják.
Alapítványunk anyagilag támogatta a Vasúttörténeti Alapítvány által a 2000. évben megszervezett III. Országos Vasutas Fotókiállítást. Az általunk felajánlott díjat Péntek László szegedi fotós nyerte el.
Alapítványunk felvette az újjonan alakult” Közúti Szakemberekért Alapítvánnyal”, a jövőben együttműködési lehetőségek látunk közös kiadványok, rendezvények területén.
Különös figyelmet fordítunk a vasúti hidak fénykép dokumentumainak megőrzésére és publikálására.
Alapítványunk támogatásával a „Kisvasutak Baráti Köre” megnyitotta a Kemencei Erdei Múzeumvasutat és az újjáépítendő további szakasz hídterveinek elkészítéséhez nyújtott segítséget.
Alapítványunk támogatta Csilléry Béla kollégáknak a Hannoveri Világkiállításra való kiutazását.
Összefoglalásul elmondható, hogy az alapítás óta elmúl 5 év alatt Alapítványunkat a vasúti szakmai körökben megismerték, a tudományos élet képviselőivel, a tervezőkkel, vállalkozó cégekkel, lebonyolítókkal kapcsolatban kerültünk. Köszönetet mondunk az Alapítványunknak nyújtott erkölcsi és anyagi támogatásokért, ezek nélkül nem tudtuk volna munkánkat az elvárt szinten is teljesíteni. A jövőben is törekedni fogunk arra, hogy a vállalt feladatokat teljesítsük.