Köszönet az SZJA egy százalékáért

A Vasúti Hidak Alapítvány köszönetet mond azoknak a kolleganőknek és kollégáknak, szimpatizánsoknak, 2010.évben személyi jövedelemadójuk 1 %-át, akiknek felajánlották. A 2010.évi SZJA 1 %-ból a NAV által átutalt mintegy 80.000.- Ft -ot a hatályos jogszabályoknak megfelelően működési költségekre használtuk fel. 

Tisztelettel kérjük Önöket, hogy tevékenységünket a jövőben is szíveskedjenek támogatni.

Vasúti Hidak Alapítvány kuratóriuma

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla