Köszönet az SZJA egy százalékáért

 

A Vasúti Hidak Alapítvány köszönetet mond azoknak a kolleganőknek és kollégáknak, szimpatizánsainak, akik a 2009.évben személyi jövedelemadójuk 1 %-át Alapítványunk felajánlották. A 2009.évi SZJA 1 %-ból a NAV által átutalt 105.510 Ft -ot a hatályos jogszabályok megfelelően a következőképpen használtuk fel:

                        - 31.653.- Ft működésre (helyiség bérleti díjának egy része)
                        - 73.857.- Ft Korányi díj pénzjutalma (egy része)

Összesen: - 105.510.- Ft.

Tisztelettel kérjük Önöket, hogy tevékenységünket a jövőben is támogatni szíveskedjenek.
  Vasúti Hidak Alapítvány kuratóriuma
Joomla templates by a4joomla